ДИТ КЪП 2016 - групи и програма

10665079 293502324172584 5224542224854718014 n

В края на седмицата, стартира поредното издание на традиционният футболен турнир - ДИТ КЪП, по повод рождения ден на Футболна академия "ДИТ" София. Тази вечер бе изтеглен жребия в двете възрасти - 2006 и 2007. Ето и какво отреди той на осемте клуба, участници в тазигодишната надпревара.

 

Набор 2006

Група А - Кикер Кралево, Национал София, Славия София, Берое Стара Загора

Груба Б - Аполон Крагуевац, ДИТ София, Царско село, Левски София

Набор 2007

Група А - Аполон Крагуевац, Славия София, ДИТ София, Левски София

Група Б - Кикер Кралево, Национал София, Царско село, Берое Стара Загора

 

Програма - набор 2006 и 2007

Петък 09.09.2016г. - открит изкуствен терен Драгалевци

Т1 09:00ч. - 09:45ч. Славия - Берое 2006 Т2 09:00ч. - 09:45ч. Царско село - Берое 2007
T1 10:00ч. - 10:45ч. Кикер - Национал 2006 Т2 10:00ч. - 10:45ч. ДИТ - Левски 2007
Т1 11:00ч. - 11:45ч. Царско село - Левски 2006 Т2 11:00ч. - 11:45ч. Аполон - Славия 2007
Т1 12:00ч. - 12:45ч. Аполон 04 - ДИТ 2006 Т2 12:00ч. - 12:45ч. Кикер - Национал 2007

 

Т1 16:00ч. - 16:45ч. Кикер - Берое 2006 Т2 16:00ч. - 16:45ч. Аполон - Левски 2007
T1 17:00ч. - 17:45ч. Аполон - Левски 2006 Т2 17:00ч. - 17:45ч. Славия - ДИТ 2007
Т1 18:00ч. - 18:45ч. Национал - Славия 2006 Т2 18:00ч. - 18:45ч. Кикер - Берое 2007
Т1 19:00ч. - 19:45ч. ДИТ - Царско село 2006 Т2 19:00ч. - 19:45ч. Национал - Царско село 2007

 

Събота 10.09.2016г. - открит изкуствен терен Драгалевци

Т1 09:00ч. - 09:45ч. Национал - Берое 2006 Т2 09:00ч. - 09:45ч. Аполон - ДИТ 2007
T1 10:00ч. - 10:45ч. ДИТ - Левски 2006 Т2 10:00ч. - 10:45ч. Славия - Левски 2007
Т1 11:00ч. - 11:45ч. Кикер - Славия 2006 Т2 11:00ч. - 11:45ч. Кикер - Царско село 2007
Т1 12:00ч. - 12:45ч. Аполон 04 - Царско село 2006 Т2 12:00ч. - 12:45ч. Национал - Берое 2007

 

Т1 16:00ч. - 16:45ч. A1 - B2 2006 Т2 16:00ч. - 16:45ч. A1 - B2 2007
T1 17:00ч. - 17:45ч. B1 - A2 2006 Т2 17:00ч. - 17:45ч. B1 - A2 2007

 

Неделя 11.09.2016г. - открит изкуствен терен Драгалевци

Т1 10:00ч. - 10:45ч. Мач за 3 място 2006 Т2 Мач за 3 място A1 - B2 2007
T1 11:00ч. - 11:45ч. Финал 2006 Т2 Финал B1 - A2 2007
Template Settings
Select color sample for all params
Red Blue Green Black Yellow
Background Color
Text color
Google font
Body font-size
Body font-family
Direction