ОТЛИЧИЯ

ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ ЗА 2014/2015г. В ЕЛИТНАТА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 17 ГОДИНИ.

I място – Бейби лига „България“, сезон 2013/2014, футбол 5, за деца, родени 2005 и 2006г.
I място – Детски турнир „Първи юни – РД Спорт“ 2014г., футбол 5
I място – Първи мемориален турнир „Семко Горанов“ 2014г., за деца, родени 2003г.
I място – Първи пролетен турнир по минифутбол 2014г., за деца родени 2005г.
I място – ЗС – София, футбол 7, сезон 2012/2013 за деца, родени 2001г.
I място – ДИТ ЛИГА 2012
I място – „Супергерои на ТВ 7“ 2014, за деца, родени 2005г.
I място - Турнир в памет на Иван Славков – Батето
I място – Бейби лига „България“, турнир - футбол 7, за деца, родени 2005 и 2006г.
I място - КУПА "КОТКОВ и МИХАЙЛОВ" 2015 , родени 1998г.
I място - Купа "Приморско лято" 2015, родени 2004г.
I място - Зонално първенство - юноши младша - 1999г.
I място - Купа "Тримонциум" 2015 - деца, родени 2006г.

II място – Бейби лига „България“ , сезон 2014/2015, футбол 5 за деца, родени 2006,2007 и 2008г.
II място – ЗС София – футбол 7, сезон 2012/2013, за деца, родени 2001г.
II място – Първи турнир по футбол „Ваканция“ 2012
II място – Втори детско-юношески турнир „Сандански Къп“ 2015 , за деца родени 2001г.
II място – Втори детско-юношески турнир „Сандански Къп“ 2015 , за деца родени 2002г.
II място – Втори детско-юношески турнир „Сандански Къп“ 2015 , за деца родени 2004г.
II място – Втори детско-юношески турнир „Сандански Къп“ 2015 , за деца родени 2005г.
II място – Детски турнир в град Сопот 2014г., за деца, родени 2004г.
II място – Международен турнир „ ДИТ КЪП“ 2012, за деца, родени 2001г.
II място – UPPER Austria Cup 2012
II място - Турнир в памет на Иван Славков – Батето 2014, за деца, родени 2004г.
II място – Детски турнир „Първи юни – РД Спорт“ 2014г., футбол 5
II място - Международен турнир "Аполон Къп" 2015 - Крагуевац, Сърбия, за деца родени 2006г.
II място - UEFA Grassroots турнир - Бургас 2015г., за деца родени 2005г.
II място - Детски турнир на БФС , за деца, родени 2007г.
II място - Международен турнир "Маx sport cup" 2015 - деца, родени 2006г.

III място - Турнир в памет на Иван Славков – Батето, 01-02 май 2013г.
III място – Турнир в памет на Стоян Коцев – Кано, 12-14 септември 2013г., за деца, родени 2002г.
III място – ÜPPER – Austria Cup 2012
III място – Международен турнир „ДИТ КЪП“ 2013
III място – Детски футболен турнир 2013, за деца, родени 2001г.
III място – MAX Sport Cup 2013, Stara pazova, Serbia, за деца, родени 2001г.
III място – ЗС-София, подготвителна група за деца, родени 2001г., сезон 2011/2012
III място – ДИТ КЪП 2013, за деца, родени 2001г.
III място - Турнир в памет на Иван Славков – Батето 2014
III място - Tурнир в памет на Георги Панчев и Иван Ангелов-Парчето - 2004г.

IV място – Коледен турнир 2014, за деца, родени 2004г.
IV място – Купа „III март“ 2013г.
IV място – Международен турнир „Несебър Къп“ 2013
IV място – Fairplay Cup 2014, Ohrid, Macedonia, за деца, родени 2002г.
IV място – Детски футболен турнир 2013, за деца, родени 2001г.
IV място - Международен турнир „Несебър Къп“ 2013
IV място – Купа „III март“ 2013
IV място – Коледен турнир 2013, за деца, родени 2004г.
IV място – Детски турнир „Първи юни – РД Спорт“ 2014г., футбол 5
IV място – Първи международен турнир „Футболни надежди“
IV място - Кикер Къп 2015, деца родени 2000г.
IV място - Детски футболен турнир "Ферион" , деца, родени 2005г.

Template Settings
Select color sample for all params
Red Blue Green Black Yellow
Background Color
Text color
Google font
Body font-size
Body font-family
Direction